Başa
WhatsApp
online randevu alın
kurumsal

Op. Dr. Halil İbrahim Kaya
Göz Hastalıkları Uzmanı


Kaya Göz Merkezi'nin
Uzman Kadrosu2012 yılında faaliyetine başlayan, Özel Antalya Kaya Göz Merkezi teknik donanımı ve fiziki şartlarını geliştirerek, Lara / Dedeman bölgesinde göz hastalıkları ve tedavisi konusunda tecrübeli uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir. Her hastasına "kendi yakınlarımıza ne yapılmasını istiyorsak onu yapmalıyız" anlayışında ticari kaygıdan uzak etik ve deontolojik çalışma prensiplerine uyarak günümüzde hastalarımızın haklı güvenini kazanmayı amaç edinmiştir.

Göz hastalıkları ve tedavisi konusnda üstün teknolojik imkanları olan bir göz kliniğinde bulunması gereken bütün cihaz ve ölçüm aletlerini bünyesinde bulundurarak, teknolojiyi tıp bilimiyle birleştirmeyi hedef edinmiştir.

Göz sağlığı ve göz hastalıklarında son teknolojiyi kullanan, göz sağlığı konusunda sürekli ve güncel bilgiler veren, etik, profesyonel hizmet sunan; kurum felsefesi olarak "teknolojik altyapıyı her zaman güncel kılarak özen gösteriyoruz" hizmet anlayışımızda kendimizi sürekli eğitiyor ve bilgimizi paylaşarak çoğaltıyoruz.

Hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak bilmeyi zorunluluk olarak kabul ediyoruz. Uzman doktorlarımız, hemşirelerimiz, diğer sağlık personellerimiz ile daima en iyi hizmeti güler yüzlü bir ortamda sizlere sunuyoruz.